s1066

opravdu si BÁRTA myslí že jsme všichni debilové???

Nejlepší odpověď
mosoj

  1. Před chvilkou zde někdo mluvil o mém vkusu. Doporučuji mu zamyslet se nad touto a podobnými kauzami.
  2. Dejte si práci a najděte si otázky na „Odpovědích“ z doby voleb !! VV byly prý záchranou demokratického systému a prý mněly vnést něco nového do politiky.

TOP 09 taktéž.

Další odpovědi
Drap

Těžko odhadnout co si Bárta opravdu myslí, ale podle toho jak vystupuje a jak se chová, tak zřejmě ano

Kohut57

To všichni bych netvrdil, ale že většina nemá zhůry dáno je pravidlem všude na světě. Proto žádná většinová demokracie nemůže být prospěšná. Prostě se touto cestou nikdy nedopracujeme k prospěchu vlasti a občanů. A Bárta by mi vadil ze všech nahoře nejméně. Proti svoloči se musí použít jejich zbraně a to Bártu položilo. I když je to takový šotek, má mé sympatie.
Doplňuji:
Takovej Kalousek by musel dostat za vlastizradu doživotí a ostatní jakbysmet.

Amie

Otázka je jestli si to myslí i o sobě. V takovém případě by to bylo i v pohodě.