franjo

Opravdu se slovensky nečas řekne slota?

Nejlepší odpověď
jjj123456789

Ano.

Další odpovědi
johana 56

Sloota znamená.ve slovenštině špatné,deštivé,sychra­vé počasí.Používá se také výraz pľušť.

Funna

nečas se řekne nečas…
slota je jen jiný výraz pro špatné počasí…jak v češtině, tak ve slovenčině…

annas

Už si nahráváte i otázky, nejen body. :.((

Nazdar Bazar

Takhle to dělají i www s beerem. Je to jejich zábava.

anonym

Přesně tak.

anonym

Asi se nudí!!!

jjj123456789

co?

Nazdar Bazar

Jaképak co ? Vždyť to je zřejmé. Stačí nakouknout na tvůj profil. Téměř veškeré dotazy jsou obodovány čtyřmi tvými kamarády.

jjj123456789

Co je špatného na tom mít přátele, kteří označí každou tvoji otázku? Mimochodem který je ten čtvrtý ?

Nazdar Bazar

Především je to zbytečné nahánění bodů. A hlavně je to nečestné. Prostě ti odkliknou dotaz ať je jakýkoliv nehledě na to že tě až moc často nominují. Nevím jak ty ale já bych se za to styděl. Ale čin jak chceš. Je to tvoje hloupost. Co se týče tvého čtvrtého profilu jmenuje se „jarin99“. Vidíš to, ani nevíš kolik máš profilů.

Emefej

Má jich víc, jenom namátkou: slobodan, mimozemšťan, adelka 6969, andrea 6969, franjo, přestěnárka, přestávka. Asi jsem ještě nějaký vynechal.