KARI05

Opravdu se skoro vzdy zeny dozivaji vic roku nez muzi???

Nejlepší odpověď
gecco

„skoro vždy“ je poněkud nevhodný výraz…
Ale v průměru (a v ´naší´ společnosti) je to pravdou…

Další odpovědi
marci1

Nebývá to vždy, ale většinou ano.
Průměrný věk dožití u žen u nás je 83 let a u mužů 79. Muži umírají rychleji, ženy bývají více nemocné. Ve zdroji si všimni, že rozdíl ve věku dožití mezi Ž a M se postupně snižuje. 🙂
http://www.ces­katelevize.cz/ct24/do­maci/1015309-kolika-let-se-dozijete-zeny-az-triaosmdesati-muzi-o-ctyri-roky-mene

Drap

Skoro vždy ne, ale v průměru ano.

anonym

Ano, dožívají se více let.
Mohu to potvrdit z vlastní zkušenosti.Před několika lety zemřel můj otec a matka se nyní schází s vdovami z tohoto městečka.Všechno to jsou ženy od 75ti let výš.A na 10 vdov tam je jen jeden vdovec.

anonym

Řekl bych ano, protože u nás v obci je převaha vdov.

Šidlo

tie rozdiely sa začínajú stierať…ženy začínajú piť, drogovať, fajčiť, šoférovať a riskovať rovnako ako muži

navyše, ženy majú viac stresu a námahy, lebo ony majú zodpovednosť za prácu a deti a domácnosť a často svojcih chorých rodičov…plus menší plat, menej času na oddych a niekedy dokonca menej času na základné potreby

koľko žien žije do 40 u mamičky, ktorá im perie, varí, žehlí? asi málo, že? koľko žien a koľko mužov musí od detstva/puberty okrem školy pravidelne pomáhať doma (vid ten život mame na krku), takže už vtedy majú minimálne psychický stres (nehovoriac o začiatku menštruácie a potreby kontrolovať svoj vzhľad)…

na druhej strane, ešte stále robí 90% nebezpečných prác muži, od detstva sú tlačení do často nebezpečného kolektívneho a vytrvalostného športu a aj alkoholu, nadmerného jedenia a celkovo zlého stravovania

jirka F

Není to vždy pravdou třeba můj děda se dožil 93 let

fcoop

Když umřeš,nevíš o tom,ale celé tvé okolí to těžce nese.
Totéž platí i u idiota.

anonym

Dám si přes obličej francouskou trikolóru, proložím jej okurkama a budu sršet zrovna teď černým humorem myšleným po česku aha jsem idiot!

anonym

morbitní komerce – kolik zemřelo mužů a kolik žen při teroristických útocích v centru Paříže dne 13.11.2015??!

anonym

Pumíku, nepátrej, nepiš mi, už jsi u mě zablokovaný, dokud se budeš vysmívat a urážet, do tý doby já budu mazat, to si buď jiast a opakuju ti, že ty a tobě podobní mi můžete mazat třeba jednu otázku za druhou, já tady nejsem kvůli sběru bodíků, ty mě nezajímaj, tak si klidně posluž. Nebudeš se vysmívat obětem teroristických útoků, to se nedělá! Na nic se mě neptej, všechno jsem vysvětlila, nebudu komunikovat ani s tebou a ani s nikým podobným, tvoje výsměchy mě nezajímají, nebudu odpovídat na nic, je to ztráta času.

anonym

…ale já se nikomu nevysmívám a vám už vůbec ne, jenom lidské debilitě a poukazuji na nevinné zákeřnosti dvojsmyslu, to je špatné nebo naivní?

anonym

červená karta?Sambo, vy jste malá pipka viďte…

annas

Ale Pumíku, reakce na slova Samby není vhodná.

anonym

…a reakce pana Samby vhodná je?Proč a v čem?Protože má pocit, že patří k odboji?Zítra je výročí sametové revoluce, zúčatní se pan Samba taky demonstrace?

anonym

Vždyď sama víte nejlíp jak to je, vy taky nějak do všeho moc vidíte myslím.

anonym

Já bych ti taky s chutí napsala, co ty seš, ale nebudu to dělat veřejně, profil máš raději zamčenej, to aby ti nikdo nemohl napsat, co si o tobě myslí? Já už jsem si tě taky zablokovala, abys mi zas nemohl psát. Je mi absolutně lhostejné, co ty si o mě myslíš, vím o tobě, jak jsi nevychovaný, hrubý a hloupý, proto je škoda plýtvat energií a odpovědi pro tebe, ty stejně co živ budeš nic nepochopíš. A nevymlouvej se najednou, jak ty jsi to myslel, každý, kdo si tvoje odpovědi přečetl ví moc dobře, jak ty jsi to myslel. Ty si piš co jen chceš, o tobě si myslím své. Vysmívat se cizímu neštěstí…smát se když zabijí nevinné, no to může jen duševně narušený člověk. Mě to tady už kvůli takovým, jako jsi ty absolutně nebaví, jen mi kazíte náladu, to jako kdybyste prošli nějakým školením o tom, jak během několika vteřin zkazit totálně náladu. A to všechno jen proto, že je tvůj život tak prázdný, že jen sedíš a vymýšlíš, jak uškodit, je jedno komu a proč, hlavně uškodit, kdybys měl co dělat, kdyby ses celý den nenudil, třeba bys byl občas i normální, no a tímhle s tebou já končím debatu, škoď a urážej, ale nezapomeň, jak já uvidím, že něco takového děláš, budu mazat jak vzteklá, to si pamatuj!!

anonym

Na terorismus terorismem tak.

gecco

Pumíku – ty by si měly dávat dobrej pozor na Lenina…
😉

anonym

Lenin je v ječný a má mumii z francouzkých okurek…https://­malacarodejni­cebloguje.files­.wordpress.com/2013/07­/365602-top_foto1-zgpik.jpg

gecco

😉