Calistka

Opravdu se dá sbalit kohokoliv?

V poslední době mě napadá jedna otázka. Je možné sbalit opravdu kohokoliv, ale musí se to umět nebo prostě některé sbalit nejde a čeká Vás odmítnutí? :) Často jsou nám v dnešní době v knihách, filmech atp. předhazovány takové ženy, které dovedou mít opravdu jakéhokoliv muže, ale je tomu opravdu tak nebo jde o nějakou náhodu? :) Co si myslíte Vy? Nemyslím jen na krátkodobé úlety, ale tak nějak opravdově. Například, když se ženě někdo líbí a ona si umane, že ho chce, je to doopravdy tak možné?

Odpovědi
Löwe

Dle mého to možné určitě není, nevěřte tomu co je ve filmech.

Mravenec

Aco asexuálové?

KatkatkaW

Rozhodně ne