Beer4Real

Opravdu pes sežere i lidské maso?

Jak psali že toho strejca v KLDR ti psi sežrali.
Mě bylo vždycky tvrzeno že pes by lidské maso nesežral.

Nejlepší odpověď
badisko

Uplne v pohode by sezral cloveka …Kdyby mel hlad stejne jako clovek ..by sezral psa ..nebo cloveka to uz je jedno .. ja osobne bych to psovi nemel za zle… ze me ohlodal na kost z duvodu preziti … ja bych mu udelal to same a mohl by to byt i muj pes …:D …
Jinak se podivej tady … clovek dokaze snost cloveka … https://www.go­ogle.ie/search?q=tro­secnici+jedli+lid­ske+maso&ie=utf-8&oe=utf-8&rls=org.mozi­lla:cs:offici­al&client=fire­fox-a&channel=fflb&gws­_rd=cr&ei=hRvHU­oDcMcus7QbhlI­DoAQ a napriklad za 2 svetove ve Stalingradu to bylo normalni …byly i pripady kdy rodina snedla clena rodiny …
hlad je svine …a pud sebezachovy je jeden z nejsilnejch pudu vubec …
tak mi prosimte rekni proc by instinkty ridici se tvor ..tedy pes nesezral cloveka ?…

Další odpovědi
Drap

Nikde nepsali, že ho sežrali, ale psalo se, že ho roztrhali. A kdyby na to došlo, tak proč by nežral. Maso jako maso a pes na rozdíl od lidí nemá předsudky.
Doplňuji:
I 3 promile by psovi nevadili. Pes nemá rád jen opilé lidi, protože pozná, že nemají přirozené pohyby, na které je zvyklý a očekává nebezpečí. Pokud má psa nějaký pravidelný opilec a věnuje se mu, tak si pes zvykne a opilci mu nevvadí

anonym

Klidně – pes nemá ´morální´ zásady, jaké maso mu ´předložíš´, to sežere.

Hamon

I „civilizovaný“ člověk v nouzi sní člověka – přežití je nejvyšší pud.

Shady

I ty by si sežral lidské maso v krajní situaci.

gepik

Psa už jedla spousta lidí, věřím že i tady z poradny. A lidské maso usmažené třeba na cibulce by jsi jedl i ty, pokud by ti ho někdo podal a ty jsi to nevěděl. Jak bys to poznal.

knedlik123

Ale asi by nezral nekoho s 3 promile alkoholu, to psi nenavidi.