KARI05

Opravdu okurky (ty velké) dávají pleti vitamíny?

Nejlepší odpověď
gecco

I ty malé…
😉
___
Pokud tě to zajímá hlouběji, napiš si otázky a navštiv nějakou dobrou kosmetičku (ne prodejkyni kosmetiky, to není totéž) – může ti i konkrétní věci ukázat…
A pokud tě to zajímá ještě hlouběji, studuj medicínu a specializuj se na dermatologii…
😉

Další odpovědi
marci1

Ano. „Okurka obsahuje enzymy a stopové prvky, které zmírňují otoky očních víček a regulují obsah vlhkosti v pokožce. Tato zelenina obsahuje více než 95 % vody. Zbytek tvoří minerály, cukry, vitamíny C a B a také bílkoviny, které čistí ústrojí, povzbuzují ledviny, omezují buněčné bujení a zároveň působí hojivě na pokožku. Šťáva z okurek posiluje pružnost vlasů i vazivových tkání. To je také důvod, proč okurky přikládáme na pleť. Okurky pleť pročišťují, zklidňují případné záněty a otoky očí.“ 🙂
Více informací na: http://www.ce­lostnimedicina­.cz/okurka.htm#ix­zz3reYbb933

quentos

Je to skoro tak jisté jako to, že otázka končí otazníkem.

zjentek

zřejmě ano ..třeba při stimulaci pohlavních orgánů probíhá v těle spousta procesů, při kterejch určitě vznikaj i vitamíny

anonym

Pumíku,nehledej v emailu, to jsem nechala smazat já, je toodporné zesměšňování, to se chlapče nedělá. A udělám to zas a pokud myslíš, že mě vytrestáš tím, že mi budeš taky mazat, tak si klidně maž, mě je to fakt jedno, dokonce je mi jedno i co ty a tobě podobní o mě píšete. Další tvou podobnou odpověď jsem, četla před chvílí, takže se vracím a nechám smáznout taky, je to naprosto nevhodné.

anonym

Milý pane, dejte si přes obličej francouzkou trikolóru a strčte si salátovku do nosní díry a zeptejte se jak ste krásný a důležitý.

anonym

… nechápu vaši solidaritu, fakt ne.