SajmonModer

Opravdu nikde nejsou?

Nevíte, kde bych sehnal cz dabing (ten ale na netu určitě asi nebude) nebo úplně stačí titulky k 3 a dalším řadám seriálu Mětečko Twin Peaks?
Doplňuji:
Díky iceT, ale tady jsem už hledal. Teď mi někdo řekl, že jsou prý jenom dvě série, že jich více není, je to pravda?

Nejlepší odpověď
iceT

zkus tady,ale netuším jestli je to to,co hledáš
http://www.open­subtitles.org/cs/sub­titles/3385237­/twin-peaks-cs
Doplňuji:
jé to fakt nevím,seriál se mi líbil,film nestál za nic.mrzí mě,že jsem nepomohla.

Další odpovědi
chudst

Jsou jen dve serie – 30 dilu.

Terryle

Twin Peaks má jen dvě série, co vím – končí to tou hroznou scénou, kde agent říká „Jak se má Annie“. Brrrr. Mám obě dabovaný, tak kdybys měl zájem, dalo by se to zařídit.

Pak je ještě film Fire, walk with me (Ohni, se mnou pojď), a ten mám staženej, ale ještě jsem neviděla… mám z něj respekt. A k tomu určitě titulky budou, já všecko hledám zásadně na www.titulky.com a zatím se mi nestalo, že bych neuspěla.