Weroniq

opravdu může pojišťováka dělat každý?

nebudu jmenovat o kterou společnost jde, ale nabírá své budoucí pojišťováky bez ohledu na věk, vzdělání, zkušenosti apod. prostě udělají nabírací konkurz a kdo má zájem, tak ho proškolí, pak složí zkoušky u ČNB a může jít otravovat lidi s pojištěním.. takhle dělá kariéru jeden můj známý, přitom o pojišťovnictví nemá vůbec povědomí, je to vůbec jeho první nějaká brigáda/práce, na zkoušky u centrální banky se učil zpaměti odpovědi stejně jako jsou testové otázky do autoškoly.. takový člověk má s lidma sjednávat pojištění ?!

Nejlepší odpověď
Drap

Je to tak. Většinou potom pracují na svůj živnosťák a buď jim to jde nebo ne. Pokud nemá kontakty a dostatečný kmen lidí, je to dost těžký chleba.

Další odpovědi
KdoSiOdJinud

zpravidla bys měla mít cerpo zkoušky od ČNB, ale u makléřských splečností (nechci jmenovat) za tebe bude podepisovat smlouvy tvůj nadřízený, takže nemusíš znát vůbec nic – jen jak prodat, což je jediné, co tě tam učí – pak to vypadá jak to vypadá…

hanulka11

Ono je to vlastně oblbování lidí- on se našrotí ty fráze kterými lidi krmí…nemám ráda takové" otravy "- jsou to většinou ukecaní lidé a kdybys chtěla něco líp vysvětlit budou v nesnázích .
Jistě jsou i profíci, ale těch moc není a ti mají jiné vystupování.

zzzzz

Bohužel ho může dělat každý, prvotní je zisk pojišťoven.

mrblackwell

Myslím si že ne.Popravdě jednou jsem to zkusil.Založil jsem si živnostenský list a hurá do toho s velkou chutí.Obvolával jsem co jsem mohl a jezdil a otravoval koho kde to šlo.Hned zpočátku jsem měl náklady a musel jsem snážet odmítání možnách zákazníku.Bylo to frustrující a tak jsem s tím rychle sekl,jelikož jsem neměl tolik finančních prostředků abych čekal kdy konečně budu v zisku.

Když to beru podle sebe,ani já nemám v lásce někoho kdo mě něco vnucuje.Když potřebuji pojištění,tak si v klidu zjistím podrobnosti na internetu a potom navštívím pobočku.

raději jsem zvolil zamě stnání kde mám výdělěk jistý a platí za mě veškeré povinné pojištení.

Proro říkám že to každý dělat nemůže.Ale někdo určitě jo.Jestli máte to kouzlo osobnosti,že jste schopná přemluvit k pojištění někoho i kdo to vyložene nechce,tak je to možný.

ARIS

Moje zkušenost s finančními poradci byla dost nedobrá až mne oslovil jeden …
Trvalo mu, než si získal moji důvěru, nepřesvědčoval a nikdy sebou neměl žádnou smlouvu kterou by mi chtěl prodat. Tak jako jiní. Nyní jej doporučuju. Mýmu známýmu pomohl s exekucí…
Myslím si, že začít s prací poradce může každý, ale ne každému ta práce jde.
Jak se říká – je to v lidech, jedni jsou „zlatokopové“ a jiní tu práci berou zodpovědně. Díky svému poradci jsem ušetřil nemalý peníz a to jsem byl přesvědčen, že na internetu najdu vše …

Zdroj: www.smsporadce­.ic.cz

terry

Jsou pojišťováci a pojišťováci. A také pojišťovny a pojišťovny. Nyní už mám ověřeného pojišťováka. Až ukončí činnost, budu dopufat, že mi někoho sám doporučí.