Pokročilý

opravdu může pojišťováka dělat každý?

nebudu jmenovat o kterou společnost jde, ale nabírá své budoucí pojišťováky bez ohledu na věk, vzdělání, zkušenosti apod. prostě udělají nabírací konkurz a kdo má zájem, tak ho proškolí, pak složí zkoušky u ČNB a může jít otravovat lidi s pojištěním.. takhle dělá kariéru jeden můj známý, přitom o pojišťovnictví nemá vůbec povědomí, je to vůbec jeho první nějaká brigáda/práce, na zkoušky u centrální banky se učil zpaměti odpovědi stejně jako jsou testové otázky do autoškoly.. takový člověk má s lidma sjednávat pojištění ?!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Je to tak. Většinou potom pracují na svůj živnosťák a buď jim to jde nebo ne. Pokud nemá kontakty a dostatečný kmen lidí, je to dost těžký chleba.

Další odpovědi:

Bronzový

zpravidla bys měla mít cerpo zkoušky od ČNB, ale u makléřských splečností (nechci jmenovat) za tebe bude podepisovat smlouvy tvůj nadřízený, takže nemusíš znát vůbec nic - jen jak prodat, což je jediné, co tě tam učí - pak to vypadá jak to vypadá...

Zlatý

Ono je to vlastně oblbování lidí- on se našrotí ty fráze kterými lidi krmí....nemám ráda takové" otravy "- jsou to většinou ukecaní lidé a kdybys chtěla něco líp vysvětlit budou v nesnázích .
Jistě jsou i profíci, ale těch moc není a ti mají jiné vystupování.

Zlatý

Bohužel ho může dělat každý, prvotní je zisk pojišťoven.

Pokročilý

Myslím si že ne.Popravdě jednou jsem to zkusil.Založil jsem si živnostenský list a hurá do toho s velkou chutí.Obvolával jsem co jsem mohl a jezdil a otravoval koho kde to šlo.Hned zpočátku jsem měl náklady a musel jsem snážet odmítání možnách zákazníku.Bylo to frustrující a tak jsem s tím rychle sekl,jelikož jsem neměl tolik finančních prostředků abych čekal kdy konečně budu v zisku.

Když to beru podle sebe,ani já nemám v lásce někoho kdo mě něco vnucuje.Když potřebuji pojištění,tak si v klidu zjistím podrobnosti na internetu a potom navštívím pobočku.

raději jsem zvolil zamě stnání kde mám výdělěk jistý a platí za mě veškeré povinné pojištení.

Proro říkám že to každý dělat nemůže.Ale někdo určitě jo.Jestli máte to kouzlo osobnosti,že jste schopná přemluvit k pojištění někoho i kdo to vyložene nechce,tak je to možný.

Pokročilý

Moje zkušenost s finančními poradci byla dost nedobrá až mne oslovil jeden ...
Trvalo mu, než si získal moji důvěru, nepřesvědčoval a nikdy sebou neměl žádnou smlouvu kterou by mi chtěl prodat. Tak jako jiní. Nyní jej doporučuju. Mýmu známýmu pomohl s exekucí...
Myslím si, že začít s prací poradce může každý, ale ne každému ta práce jde.
Jak se říká - je to v lidech, jedni jsou "zlatokopové" a jiní tu práci berou zodpovědně. Díky svému poradci jsem ušetřil nemalý peníz a to jsem byl přesvědčen, že na internetu najdu vše ...

Zdroj: www.smsporadce.ic.cz

Zlatý

Jsou pojišťováci a pojišťováci. A také pojišťovny a pojišťovny. Nyní už mám ověřeného pojišťováka. Až ukončí činnost, budu dopufat, že mi někoho sám doporučí.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2415
Zlatý Drap 1488
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.