iceT

Opravdu jsou blondynky tak hloupe,ze o nich koluje tolik vtipu?

Blondýnka podezřívá svého přítele z nevěry. Jde a koupí si revolver. Neočekávaně se vrátí do bytu, kde najde svého přítele s rusovláskou. To ji skutečně rozčílí.
Sáhne do kabelky. Jak vytahuje zbraň, dostane výborný nápad a přiloží si ji ke spánku.
Její přítel vykřikne: ˝Miláčku, nedělej to!˝
Ona odpoví: ˝Zavři klapačku, ty seš druhej na řadě!

Odpovědi
Miroslavst

Blondýnky nejsou hloupé, jsou i chytré.
Některé chtějí léčit vir v počítači penicilínem a tak.
Jako by nevěděly, že antibiotika nepomáhají na virová onemocnění :D:D:D

ten který je

Musím se smát když si vzpomenu jak jsem jednou v práci jednal s jednou paní která měla blond vlasy a měla mi něco podepsat.Ta paní mi řekla ,,A nemyslete si že mne oklamete,já jsem sice blondýna ale ty vlasy mám obarvené,ve skutečnosti jsem hnědovláska tak že nejsem žádnej blbec'' 😁
Jinak si nemyslím že jsou blondýnky hloupé,hlupáci se najdou i mezi jinými.

sofie

no to není pravda mi umíme i vařit
http://www.you­tube.com/watch?v=6tqQ_bd­t1tk

venkovan

Slyšel jsem tento výklad jak to vzniklo.
Když avarští najezdníci přepadali slovanské a germánské rodové vesnice, tak potom sháněli ženy jako válečnosu kořist. Protože nájezdy byly především v létě, kdy v krajině bylo mnoho suché trávy, blondýnky oproti tmavovlasým se v ní celkem dobře schovaly. Najezdíci je hledali,ale nemohli v trávě stepí najít. A tak nadávali „kde ty pitomý blondýnky jsou. Hloupý husy, zas musíme domu odtáhnout ty tmavovlasý“."

Terryle

Mnohdy to myslím i dělaj – protože bejt blonďatá a vypadat blbě je prostě snazší. Chlapům z vás spadne rozum do kalhot, připadaj si před váma jako pánové vesmíru a maj potřebu vás chránit. Prostě ideální ženská genetická výbava…
Jak jsem teď byla skoro půl roku ve Finsku, říkala jsem si, jestli i tam tyhle vtipy o blondýnkách platěj, když tam je blonďatej každej druhej… Radši jsem se neptala :o)