Avatar uživatele
iceT

Opravdu jsou blondynky tak hloupe,ze o nich koluje tolik vtipu?

Blondýnka podezřívá svého přítele z nevěry. Jde a koupí si revolver. Neočekávaně se vrátí do bytu, kde najde svého přítele s rusovláskou. To ji skutečně rozčílí.
Sáhne do kabelky. Jak vytahuje zbraň, dostane výborný nápad a přiloží si ji ke spánku.
Její přítel vykřikne: ˝Miláčku, nedělej to!˝
Ona odpoví: ˝Zavři klapačku, ty seš druhej na řadě!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, Miroslavst, sofie před 4870 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

Blondýnky nejsou hloupé, jsou i chytré.
Některé chtějí léčit vir v počítači penicilínem a tak.
Jako by nevěděly, že antibiotika nepomáhají na virová onemocnění :D:D:D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ten který je

Musím se smát když si vzpomenu jak jsem jednou v práci jednal s jednou paní která měla blond vlasy a měla mi něco podepsat.Ta paní mi řekla ,,A nemyslete si že mne oklamete,já jsem sice blondýna ale ty vlasy mám obarvené,ve skutečnosti jsem hnědovláska tak že nejsem žádnej blbec'' 😁
Jinak si nemyslím že jsou blondýnky hloupé,hlupáci se najdou i mezi jinými.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sofie

no to není pravda mi umíme i vařit
http://www.you­tube.com/watch?v=6tqQ_bd­t1tk

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Slyšel jsem tento výklad jak to vzniklo.
Když avarští najezdníci přepadali slovanské a germánské rodové vesnice, tak potom sháněli ženy jako válečnosu kořist. Protože nájezdy byly především v létě, kdy v krajině bylo mnoho suché trávy, blondýnky oproti tmavovlasým se v ní celkem dobře schovaly. Najezdíci je hledali,ale nemohli v trávě stepí najít. A tak nadávali „kde ty pitomý blondýnky jsou. Hloupý husy, zas musíme domu odtáhnout ty tmavovlasý“."

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Mnohdy to myslím i dělaj – protože bejt blonďatá a vypadat blbě je prostě snazší. Chlapům z vás spadne rozum do kalhot, připadaj si před váma jako pánové vesmíru a maj potřebu vás chránit. Prostě ideální ženská genetická výbava…
Jak jsem teď byla skoro půl roku ve Finsku, říkala jsem si, jestli i tam tyhle vtipy o blondýnkách platěj, když tam je blonďatej každej druhej… Radši jsem se neptala :o)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek