LeeLee

Opravdu je to tím?

Mám v počítači grafickou kartu z roku 96–97, paměť 512 MB. Často jsem na PC hrála The Sims 2 a 3 a přetáčela hru dopředu, abych přeskočila nudné části. Jednou se mi hra při přetáčení zasekla a po půl hodině, kdy nešlo ani ctrl+alt+delete ani shodit hru na lištu, jsem PC vypla. Od té doby mi nejde monitor .. Je možné, že jsem zničila grafickou kartu?

Nejlepší odpověď
emba5

Je možné že s kartou něco je.Ale nejdřív skuste najet do Windowsu v nouzovém režimu s přístupem na internet.Přes klávesu F8 v návodu od bodu 2.Pokud monitor nepujde tak je s největší pravděpodobností po grafické kartě.Pokud pujde tak v tom režimu odinstalujte ovladače grafické karty a nainstalujte nové.Pokud nepujde můžete skusit live distro linuxu a pokud v linuxu monitor půjde tak reinstal Windows a pokud ne tak jinou grafickou kartu.

Zdroj: http://window­s.microsoft.com/cs-CZ/windows-vista/Start-your-computer-in-safe-mode

Další odpovědi
arygnoc

je.