Bronzový

Opravdu je tak výhodné se nechat zlákat do MLM?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nic není zadarmo. Rozjet začínající MLM představuje značné riziko neúspěchu, nastoupit do rozjetého MLM zase znamená tvrdou práci, než se člověk dostane do nějaké pozice. Je to úplně stejné, jako s každou jinou firmou, určitě to není "snadný výdělek", jak se to často prezentuje.

Další odpovědi:

Bronzový

Sry wts MLM?
Doplňuji:
Aha,tak jsem si našel co to je MLM... :D
Rozhodně není,několik takových nabídek jsem už zkoumal a zjistil jsem,že prodáváš podobné zboží jako to,které je běžně k dostání,ale s tím nepatrným rozdílem,že je zhruba dvakrát tak drahé.Protože jsem zvídavý :D tak jsem se o to dříve zajímal a první s čím jsem se setkal bylo,že jsem si měl nejdříve něco koupit abych jako věděl co prodávám,takže jsem šel jako rozumný člověk rychle od toho..Je to celé podvod,žádní zákazníci obvykle nejsou,jen síť spotřebitelů,kteří se marně snaží něco prodat.To je ale pouze můj osobní názor,ovlivněný tím,co jsem měl možnost sám vidět..

Zlatý

Moc práce,s pochybným výsledkem.Pro mne,nebrat.

Bronzový

Pro mě to teda výhodné není, ještě jsem se zlákat nenechala a pochubuju, že se tak někdy stane.

Pokročilý

Jde o to o jaký MLM jde. Několik jich znám a jsou tam pěkní darebové ale i několik seriozních. (Jmenovat nebudu)
Pokud to vemu po stránce zapojení se, tak je to o práci o tom co chci dělat a jak.
Jsem "zapojen" v jednom MLM ale spíš pro vlastní potřebu - po dlouhodobém ekonomickém sledování jsem zjistil, že je to pro mne výhodné. Tudíž jsem se o tom zmínil několika známým a něco už též vyzkoušeli s kladným ohlasem. (Pro mne to má další ekonomický efekt) Setkal jsem se i s oblbováním lidí kde při použití jednoduché matematiky základní školy bylo jasné, že je to jen bouda na lidi.

Zlatý

Není. Není pravda, že to, co funguje v Americe, bude fungovat také v Čechách. Pomineme-li podvody, tak každé zboží má jen omezený počet potencionálních spotřebitelů a Česká republika má konečný počet obyvatel, tak porovnáním s matematickým modelem je jasné, že tento způbob distribuce zboží se u nás nemůže rozvinout.

Zdroj: http://cs.wikipedia.org/wiki/P yramidov%C3%A9_sch%C3%A9ma#Pod obnost_s_multi-level_marketing em

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Finance a podnikání

Zlatý Drap 690
Zlatý mosoj 417
Zlatý gecco 242
Zlatý Hlada 239
Stříbrný ivzez 212
Zlatý standa 200
Zlatý hanulka11 179
Zlatý ReHu 172
Zlatý led 156
Zlatý panenka 153

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.