Bronzový

Opravdu je pro ajťáky Vista sprosté slovo?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

sprostejšie je už iba windows, resp. microsoft.

;-Q

Další odpovědi:

Stříbrný

Nejsem ajťák, s Vistou jsem přišel do styku jen málo, faktem je, že aplikací servisního balíku číslo 2 (SP2) se z Vist stanou (vnitřně) Windows 7, je kompletně změněno jádro. Na "kabátě" nezáleží. Původní jádro (kernel) Vista bylo chybové a neodladěné a taky notný kus viny na tom má Microsoft se svou tehdejší politikou, protože Visty vyžadovaly o dost velký skok výkonnější hardware a Microsoft veřejnost nutil k upgrade Win XP na Visty na starém železe, které bylo pro pro XP dostačující, ale pro Visty ne a Visty běžely "kostrbatě." Dnes není důvod aplikovat/instalovat Visty, když Sedmičky umí totéž a lépe (a i více). Win 8 už je jiná kapitola.

Zlatý

No nevím jestli pro ajťáky, ale pro mě jo:-(( Už měsíc na ni jedu, no hnus:-((( Nefunguuje

Bronzový

není, ale Vistu jsem měl jen krátce. 2dny

Bronzový

Označení "sprosté slovo" je silné, ale jinak na operační systém Microsoft Windows Vista nikdo moc rád nevzpomíná. Byl to takový pokusný králík, který se moc nepovedl.

Podobné je to s první edicí Windows 8. Tu už ale neseženete, nemáte-li ji v šuplíku, protože aktualizace provedly mnoho změn k lepšímu. Ostatně si to můžete odpočítat. Jedna verze systému se podaří, druhá způsobuje nespavost správců systémů.

Stříbrný

Od Microsoftu už jsem měl přímo já na svém PC, nebo jsem se setkal s jejich OS od MS DOS, Win 3,11 až po Win 8 (dlažbu). Nejen já, ale hodně lidí tvrdí, že každý druhý OS Win nestojí za nic. Konkrétně Win Milenia, Visty, Win 8. Posledně jmenované nejsou vůbec vhodné do firem a stále se dodávají nové PC s W 7. Nyní jsou připraveny nové Windows. Doufám, že na řadě jsou nyní ty dobré. Abych jen nekritizoval tak výborné jsou od Microsoftu Win 7, ale nedostižné Win XP.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.