Avatar uživatele
Miroslavst

Opravdu je hrdinství se skrývat za anonymitu internetu?

Myslíte, že je hrdinství se schovávat za anonymitu internetu a nejprve přesouvat otázky a následně položenou otázku smazat?
Pokud by otázku smazal admin, tak by poslal mejl, ten to však nebyl, takže to byl někdo ze stříbrných nebo zlatých uživatelů.
To je hrdinství?
Myslíte, že se přizná dotyčná osoba dříve než mi administrátor sdělí její jméno?
Myslíte, že zmizí i tato otázka?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 11Pro koho je otázka zajímavá? anonym, annas, anonym, BEAES, BENYTA, anonym, iceT, bobánek, hanulka11, Radak, sofie před 4869 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Vy mě sice ignorujete, dáváte najevo, že stojíte na opačné straně, moje vymazané otázky Vás nezajímají.

Ale i přesto by bylo správné objasnit některé skutečnosti. Všimla jsem si, že mně ubyly body.
Ale o to nejde, proto jsem pátrala a zjistila, že Vaše otázka chybí. Proč?

Kvůli tomu, že vznesl Mosoj jisté připomínky? Totéž se stalo u mé otázky. Třeba to byl někdo úplně jiný, než koho máte na mysli.
Bylo by správné, aby se vše uvedlo na správnou míru a vysvětlilo.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Nedá mi to ale také se vyjádřím, protože většina o tom neví.
Stále vám vadí nějaké přesouvání otázek, ale že vy jste mi smazal odpověď to je v pořádku ?
Jinak vaše namyšlenost je až zarážející. Proč myslíte, že vám admini sdělí víc než ostatním?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

Hrdinstvi to opravdu neni,ale prece je to tak snadne, beze jmena delat nekde peklo.Nepocitala bych s priznanim,ale nejak zasahnout by admin mel.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Měla by se stanovit přesná pravidla , toto není nějak dotažené-také mi to dost vadí.
Zda otázka zmizí, to se za chvíli uvidí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Než dopíšu odpověď je fuč..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BENYTA

Sice netuším, oč jde,ale pro jistotu hlásím, že jsem bronzová…:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BEAES

Lidi proč to děláte?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ReHu

Co to zase tady je??
Co zmizelo??

před 4869 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek