Miroslavst

Opravdu je hrdinství se skrývat za anonymitu internetu?

Myslíte, že je hrdinství se schovávat za anonymitu internetu a nejprve přesouvat otázky a následně položenou otázku smazat?
Pokud by otázku smazal admin, tak by poslal mejl, ten to však nebyl, takže to byl někdo ze stříbrných nebo zlatých uživatelů.
To je hrdinství?
Myslíte, že se přizná dotyčná osoba dříve než mi administrátor sdělí její jméno?
Myslíte, že zmizí i tato otázka?

Nejlepší odpověď
annas

Vy mě sice ignorujete, dáváte najevo, že stojíte na opačné straně, moje vymazané otázky Vás nezajímají.

Ale i přesto by bylo správné objasnit některé skutečnosti. Všimla jsem si, že mně ubyly body.
Ale o to nejde, proto jsem pátrala a zjistila, že Vaše otázka chybí. Proč?

Kvůli tomu, že vznesl Mosoj jisté připomínky? Totéž se stalo u mé otázky. Třeba to byl někdo úplně jiný, než koho máte na mysli.
Bylo by správné, aby se vše uvedlo na správnou míru a vysvětlilo.

Další odpovědi
mosoj

Nedá mi to ale také se vyjádřím, protože většina o tom neví.
Stále vám vadí nějaké přesouvání otázek, ale že vy jste mi smazal odpověď to je v pořádku ?
Jinak vaše namyšlenost je až zarážející. Proč myslíte, že vám admini sdělí víc než ostatním?

iceT

Hrdinstvi to opravdu neni,ale prece je to tak snadne, beze jmena delat nekde peklo.Nepocitala bych s priznanim,ale nejak zasahnout by admin mel.

hanulka11

Měla by se stanovit přesná pravidla , toto není nějak dotažené-také mi to dost vadí.
Zda otázka zmizí, to se za chvíli uvidí.

anonym

Než dopíšu odpověď je fuč..

BENYTA

Sice netuším, oč jde,ale pro jistotu hlásím, že jsem bronzová…:-)

BEAES

Lidi proč to děláte?

ReHu

Co to zase tady je??
Co zmizelo??