Opravdu funguje Ginkgo biloba?

Našel jsem kapsle ginkgo biloby - http://www.arkokapsle.cz/… - začíná mi maturita, nevíte zda-li by mi mohli pomoct?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Funguje - ale při dlouhodobém pojídání - jestli doufáš v nějaké ´čárymáryfuk - všechno umím´ - tak doufáš marně...
;-)

Další odpovědi:

Zlatý

T5aky názor:
Ovšem podle široké studie National Center for Complementary and Alternative Medicine a National Institute on Aging of the National Institutes of Health nemá žádné prokázané účinky na paměť, žádné prokázané účinky na snížení krevního tlaku u starších osob.[5] Nemá žádnou prokázanou účinnost proti srdečním chorobám, tedy ani proti infarktu,[6] ani nechrání kognitivní funkce stejně jako není prevencí proti demenci u starších osob[7] a ani proti žádnému typu rakoviny[8].

Použití přípravků s drogou má ale řadu kontraindikací a může způsobit zdravotní komplikace.

http://cs.wikipedia.org/…

Zlatý

Ano pomáhá. Je i registrován jako lék.
Prokazatelně rozšiřuje cévy. To je jeho léčebný účinek. Co se tím u člověka zlepší je individuální.
Doplňuji:
Problém je v tom že tablety jsou drahé a tak se kupují tablety pouze se 40 mg ginga a to je málo na nějaký účinek. Běžně se léčebně podává několikrát za den 80 mg - 120mg.
Kdysi jsem na tinitus dostal předepsané tablety ( Tanakan)s obsahem 240 mg ginga( užívání 2 x za den) a krvácel jsem z plic. Dnes se tak silné tablety již asi
nevyrábí. Nicméně je v drogerii k dostání německé gingo ( 100 mg) s B 12, 30 tablet za pár šupů cca 70 Kč !!!!!!
Pro nevěřící otázka a na bylinky věříte ? Gigo je strom, takže také bylina.

Zlatý

Pomoci snad, uškodit určitě ne.Všechny tyto přípravky většinou , alespoň něco málo pomohou. U všech je to však dlouhodobý proces. Do maturity se účinky určitě nestačí projevit.

Stříbrný

Věř a víra tvá tě uzdraví.

Zlatý

nefunguje.

;-Q

Stříbrný

Tak maturita? A ty hledáš doping? :DDD

Jinak ginkgo má 300 miliónů let dlouhou paměť, ale používá se na jiné věci, než na maturitu:DDD

Ja takovym vecem neverim, je to vsechno o penezich. Teda ono to muze fungovat, ale problem je v davkovani. Spanek a nevzdat se a u me fungovalo jidlo, o svataku jsem ztloustla 5kg :-) drzim palce!

Diskuze k otázce

Zlatý

mosoj

Těch tablet je tam 40 !!

Stříbrný

ivzez

Jak se jmenuje ten německý přípravek?
Zkusila bych k němu najít nějaké informace.

Zlatý

mosoj

Díval jsem se na odkaz. Je to podvod, 250 mg aktivní části, to jest listů!! Běžně a správně se udává hmotnost extraktu !!!! a to jenaprosto něco jiného. Takovýto doplněk nemůže mít žádný účinek.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.