jjj123456789

Opravdu Curt Cobain řekl Nechám si to projít hlavou?

Doplňuji:
Samozřejmě Kurt. ;;;;;;;;;;;;

Nejlepší odpověď
annas

Hledala jsem v anglických zdrojích, našla jsem, že slova " Nechám si to projít hlavou" zřejmě pocházejí z komiksu. Dá se najít hodně výroků, které se mu neprávem připisují. Pravdivý je, že v dopise na rozloučenou napsal: "Je lepší shořet než vyhasnout…“

--
http://www.rou­ming.cz/roumin­gComments.php?ob­ject=118035
Zřejmě jde o slova z komiksu , jak je vidět z obrázků. Zde měl vyslovit „Nechám si to projít hlavou“.

V odkazu jsou jeho výroky
http://cs.wiki­quote.org/wiki/Kur­t_Cobain

Takže nejsem si jistá.

Další odpovědi
Drap

Já jsem ho neslyšel

setapouch

Tak tohle řekl alespoň jednou snad každý. A nic to neznamená.

badisko

Ne pouziva se to jako blbej vtip .......:D navic se dodnes vlastne nevi zda to opravdu byla sebevrazda …a proc ji spachal je take nejasne …
Sezen si knihu …>>> Never Mind – Nirvana <<< a trochu si ji procti ..je to tam rozebrano v ruznych uhlech …navic kurt o sobe vzdy tvrdil… ze prezije vsechny sve pratele …okolnosti jeho smrti jsou jak jsem rekl nejasne …ikdyz to davy prijali jako doprovolny odchod …