Ságushka

Opravdu bude v roce 2010 konec světa ..?

Doplňuji:
Tam měl bejt rok 2012 omylem sem napsala 2010..

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste si přečíst odpovědi. Dotaz se stále opakuje.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=konec+sv%C4%9B­ta&sa=Vyhledat#1303

Další odpovědi
Elk

Chtělo by to výměnu kalendáře, ale konec světa nebude ani v roce 2012. Pro každého je koncem světa odchod do věčných lovišť.
Není na co se těšit

led

Ani som nezbadala, že bol koniec sveta…
Ako sa prejavil?
Bolo to vtedy, keď bol silvestrovský ohňostroj?
Doplňuji:
Na to šou 21.12.2012 som si už rezervovala miesto v prvom rade. Ponáhľajte sa!, bude tlačenica.

venkovan

Pro někoho asi ano. Třeba se mu vymažou všechny PC hry.

anonym

To se všichni přestěhujeme v čase?Už teď máš jaký rok?

Děda Louda

Na 100%.

mosoj

Ne! V roce 2010 už opravdu konec světa nebude.

Mousinek

Ne ani na takové srandičky nemá vláda peníze

Marshiinek

ne už je 2011 a žijeme

Maggie.b

Podle mně ne ale trochu strachu se asi najde v každém z nás. Já si pořád kladu otázku: A co když…? Všichni už straší tím jak stavějí ty bunkry odolné zemětřesení apod. věcí. Pak není divu že o tom tak lidé diskutují. Já si prostě myslím, že když skončí tak skončí a když ne tak ne. Ale spíš si to jen zase někdo vymyslel. Konec světa měl být i roku 2000 a stejně pořád jsme a žijeme.