Avatar uživatele
Berušinka

Opravdový přítel

Tady je vidět, jak pejsci své páničky strašně moc milují! Proč to tak někdy nebývá i obráceně? =( Nejhorší je, když svého psa majitel zradí. Jako už jsem to několikrát četla nebo když nechali ty policajti toho kokršpaněla v tom rozpáleným autě – u té reportáže jsem strašně bulela – stejně jako u téhle: http://www.no­vinky.cz/koktej­l/234623-tornado-mu-zlamalo-tlapky-presto-se-oddany-pes-doplazil-domu.html?ref=boxE
Jaké tresty byste schvalovali v případně týrání nejen psů, ale i ostatních zvířat?
Já bych dělala těm lidem to samé a veřejně!
Promiňte za tento můj další hodně emotivní příspěvek.
Doplňuji:
Díky všem za reakce =)
Občas bysme opravdu potřebovali tresty z dob dávno minulých. Třeba by to malinko pomohlo.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? Andělé, Kerberus, hanny 2, fcoop před 4715 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
anonym

jistě, někdy se stane, že např. uhodíte hodně silně psa a třeba se mu vykloubí čelist, ale pokud je prokázané, že se dlouhodobě a scela schválně týrá, tak proč to samé nedělat i tomu tyranovi? to samé i s rodiči těch dětí, jak je 7 let pálí, atd.

já bych jim to samé dělal a uvidělo by se, jaká je to sranda a hezky to vysílat na placeném kanálu, ať je z toho i nějaký užitek ;D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
fcoop

Na těch středověkých pranýřích něco bylo,že?
Dnes by byly na pořadník.

Nebo to máchání v koši ve Vltavě.......

Ovšem to byly středověké,bar­barské metody,hodné opovržení.....
Jojo. Zlatý středověk – v tomto smyslu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Tak tohle mě vždycky dostane!Nemůžu slyšet,když někdo týrá zvíře,televizi přepínám okamžitě jinam a když mě to někdo chce vyprávět,tak ho včas zarazím,abych se to nedozvěděla.Někdy to nestihnu,tak hned bulím,jako kdyby mě vymřelo půl rodiny.I teď když to píšu,tak mě tečou slzy.Ale příběhy se šťastným koncem MILUJU…To zase brečím štěstím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Já bych vracela pánům stejným dílem. Zaslouží si to.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek