JeRRyi88

Opravdu se mobil Xiaomi nabíjí tak dlouho?

Zdravím.
Mám mobil Xiaomi Hongmi Note LTE a nabíjí se mi už přes 2 hodiny, mám zatím 48%. Mobil mi běží na miui 5.7.9. Baterie ma 3100 mAh, akorát nabijecku teď nemám při sobě, popřípadě jakou bych měl koupit, aby to bylo rychlejší?

Nejlepší odpověď
gecco

Jakou má kapacitu baterie a jakým proudem (cca) jej nabíjíš? – z těchto údajů snadno dopočítáš dobu nabíjení…
😉
____________
Např. tato – http://nabijecky-pro-mobilni-telefony-originalni.he­ureka.cz/nabi­jecka-samsung-eta-u90e/specifika­ce/#section – ´dává´ až 2A, takže pokud to umožní elektronika baterie, nabije ti mobil za cca 1,5 hodiny…
Prostě se koukni, jaký proud na výstupu dává tvá stávající nabíječka – a případně hledej výkonnější…
😉

Další odpovědi
jáára

Jakým proudem nabíjíš?
Pokud to nabíjíš z USB počítače, tak to ± odpovídá