leporela22

opravář notebooku

DObrý den jak se mám naučit oprávovat notebooky chtěl bych podnikat kde se to naučit?
pokud by jste o něčem věděli napište děkuji.

Odpovědi
dvdk

Já bych nejdřív začal se starými PC a až potom co bych tomu trochu rozuměl tak bych se zajmal o ntb.

Michal Kole

hlavně umět dobř anglicky a stahovat si servisní manuály výrobců notebooků (acer, asus,hp, dell, toshiba),

pak nějakou technickou zruščnost odšroubovat kryt, aby ti nepadali šrouby na zem

něco vědět o antistatice a mít antistatickou podložku připojenou na zem (ochrannou svorku v rozvadči)

Něco o elektrice ebecně
asi nejlépe nějaké elektroprůmyslovka nebo škola zaměřená a informační technologie.