Avatar uživatele
vevinka007

oprava známek

üž přece jenom se blíží klasifikace známek (uzavření) a já je stále nemám opravené:(
Stačí mi nejdřív si opravit Praxi a tělocvik..
Jenomže mě zatím z praxe vychází 4ka a my se nemůžeme ani nechat přezkoušet, nevím jak přemluvit učitele aby mě přezkoušel. Dá nám ukoly které vypracujeme a dostanem za to i známku ale to musím do té trojky dostat za 1 a aspoň jednu malou jedničku mám ze sešitu , což jsem ráda, aspoň tak.. Tak jak si to spravit?:(
A Tělocvik – v tv mi nejde absolutně nic, bojím se udělat stojku a tak.. učitelka to chápe, ale už i tak tam mám určitě pětky za šplh a tak, protože šplhat neumím, na zš jsme nešplhali, takže nevím jak si tv aspoň spravit na dvojku..:(( Máme to pondělky 2* a to je příliš málo, chci o tu dvojku usilovat.. a v praxi o trojku:( Děkuji za rady

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, kapka, johana 56 před 3785 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Ať dostanete jakoukoliv odpověď, nepomůže Vám. Jsou známky v souladu s klasifikačním řádem? Projevila jste snahu zlepšit své výsledky v průběhu pololetí, nikoliv až teď před uzavíráním klasifikace? Neznám názor vyučujícího.

Opravdu všechno záleží na vyučujících, jaké stanovili podmínky pro klasifikaci a jak postupuje u spolužáků.

V tělesné výchově je jasné, že nejde o vědomosti, ale o dovednosti. Zřejmě je učitelka přísná, přikládá velký význam TEV, ale to rovněž nemůžeme ovlivnit. Proč „nezamhouří“ oko, když nejste zřejmě šikovná? Má ji jiné důvody? Snažila jste se průběžně?

Jediná rada – obraťte se na své učitele, požádejte o přezkoušení. Záleží jen a jen na jejich rozhodnutí,

Pokud jste se známkou nespokojená, mohou vaš rodiče požádat ředitele o přezkoušení. To je mnohem náročnější, jde o komisionální zkoušku..

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kapka

Jinou radu, než se pokusit osobně domluvit s učitelem na přezkoušení, ti těžko můžu dát. A pokud to nejde, prostě se s těmi známkami smiř, svět se snad nezhroutí, nepropadáš a navíc je to jen pololetí, ber to jako výzvu se zlepšit do konce roku. V tělocviku hold každý nevyniká, to už bych se raději zaměřila na tu praxi, kde se nejspíš učíte něco pro budoucí povolání. :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek