Venca

Oprava u soukromého opraváře.

Existují nějaké dodací lhůty, nebo časové limity při opravách? Dal jsem si vyměnit přední blatník u Octávie, jen hozený asi o 10 cm plus středová mřížka a její rámeček, dodal všechny dokumenty, ale po 14. dnech oprava stále trvá !

Nejlepší odpověď
ReHu

Jde o to, jaký to je opravář. Také jsem už narazila. Ten rádobyopravář mi vrátil auto s poruchou (nefungovalo žhavení u diesel, v prosinci) a pak mi nebral raději telefon. Teď mě pro jistotu ani nezdraví.
Změnila jsem servis a – naprostá spokojenost.
Pokud nemáš nějaký doklad, těžko něco řešit.

Další odpovědi
člověk

záleží jestli opravář pracuje na živnostenský list,pak platí občanský zákoník,a předávací protokol na opravence,pokud to je kamarád kamaráda,tak jen osobní domluva

cukrar

Ne neexistuje takové nařízení.
Jak jste se domluvili?