mikik

Oprava strojů v opravnách?

Dobrý den.Chci se zeptat co může po mě požadovat opravna křovinořezů?Křo­vinořez stojí 5200 Kč,Je prý vadný karburátor cena 2400 kč.Tu opravu jsem stornoval.Do smlouvy napsali cenu opravy do 700 Kč.Musím platit za jejich zjištění problému? Za odpověď předem děkuji.

Nejlepší odpověď
anonym

Dnes už je to naopak tak, že většinou si opravny berou peníze i za diagnostikování závad. Řeknou Vám klidně, že tiskárnu můžete vyhodit, ale zaplatit za zjištění jejího stavu 200,– Kč musíte stejně. Mnohdy si opravna vyžádá zálohu předem.
Situace, jak ji uvádí Mapel, je dnes spíše čestnou výjimkou.
Taky je to výdobytek nové doby a tržního hospodářství.

Další odpovědi
Mapel

Záleží na podmínkách servisu. U nás provádíme identifikaci závady zdarma.