postcd

Oprava staré fasády s prohlubněmi?

jak opravit starou fasádu, která je ještě dosti pevná, nechci dělat celoplošně, pouze opravit místa kde chybí fasáda (zahloubené až půl centimetru), jakou hmotou nejlépe, a čím se levně nanese nová barva na celou plochu venkovní zdi?

Nejlepší odpověď
Drap

Opravu provést podle struktury fasády buď štukem, nebo stavebním lepidlem, O opravě přetřít celou fasádu fasádní barvou. V dnešní době jsou velmi kvalitní barvy. Pokud bude pevný podklad, vydrží fasáda pěkná spoustu let.