kathy-so

Oprava PSP

Chtěla jsem se zeptat, jestli někdo neví, co se stalo s displejem PSP. Manžel totiž rozebral své PSP, aby vyčistil kontakty u kláves, ale po smontování se mu na displeji objevily příčně tmavší čáry, a teď je vrchní část displeje už jen černá. Je to na vyhození, nebo tam je jen nějaký špatný kontakt?
Díky za odpověď :)

Nejlepší odpověď
Zámek

Je možné že s manipulací došlo k úniku krystalků z disleje, v takovem pripade se musí vymenit displej.