KatkaM

Oprava plechového sudu na vodu

Prosím o radu, jak opravit plechový zahradní sud na vodu – zřejmě je prorezlé dno a voda v sudu již nedrží.
Doplňuji:
V odpovědích se objevila informace, že je možné sud koupit za cca 20 Kč. Kde je možné zjistit, které podniky prodávají takovéto sudy?

Nejlepší odpověď
elektrikář

Do sudu se dá položit kus plechu, a zalít vrstvou horkého asfaltu. Nebo koupit klec s plastovým sudem.Dá se najít v inzerci nebo někdy v stavebninách.

Další odpovědi
dědapetr

Vlož do něho plastový pytel se stejným obsahem a na vrchu ho připevni.Nebo vem ypu nahřej a dno vylep ypou.

franku

Nejlepší oprava,koupit nový plastový.

tom004

Jestli je opravdu prorezlé dno,lepší je sud vyměnit. Ta oprava bude dražší,než koupit jiný.

mikik

Neopravoval bych starý sud.Jsou firmy které nabízejí 200 L sudy od tekutin za cca 20 Kč.Jenom je třeba sud vypláchnout vodou.