Gami.Pet

oprava otazky ,,spravne datum"

Tuto otazku pišu znovu omlouvam se ze ta pred tim byla nesrozumitelne napsana psala jsem ji na mobilu a neprecetla jsem si ji po sobe..otazka zni: datum 20. Července 1969 vstoupil prvni clovek na mesic ale kniha uvadi 21.července 1969, i kdyz do googlu zadate 21 července… I tak vam to najde takze ktere datum je oficialne spravne ?
Omlouvam se za kategorii byla doporucena..

Nejlepší odpověď
gepik

Může to být tím, že se občas míchají datum přistání modulu –20.července ve 20:17 a výstup na měsíc 21.července ve 2:56

Další odpovědi
briketka10

bylo to 20.6.1969, kdy přistáli a jako první
vstoupil na měsíc Louis Armstong 21.6.1969
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ne­il_Armstrong