Oprava omítek

Dobrý den, koupil jsem starší domek, kde byli dělány nové omítky, štukování i vymalování. Nicméně nyní jsou zdi dost otlučené, hlavně rohy jak bych měl tyto poškození opravit? Moc děkuji

Nejlepší odpověď
Drap

pokud je poškození většího rozsahu, nezbyde než opravit a znovu přeštukovat. Na rohy potom použít plastové /jsou lepší než hliníkové/ rohy s perlinkou.

Další odpovědi
venkovan

Hasoft – Sprav stěnu – kelímek s tmelen na stěny, vídám to ve hobby marketech, možná má e-shop i výrobce. Je to dražší než suché omítky, ale pokud se jedná o malé plochy, tak je zas práce příjemnější. A lepší než se sádrou.

Radak

Na ty rohy je dobré něco takového:
http://www.sta­vebniny-online.cz/roh-ostry-pro-jadrove-omitky-pozinkovany-25m/d-70385/
Poptejte se ve Vašich stavebninách.

tuCZek

nebo KERAŠTUK-v OBI je akce za 109Kč 7Kg

Renikled

Já potřeboval na celém domě udělat kompletně omítky. Potřeboval jsem to udělat hlavně rychle, a tak jsem si na to našel firmu omitkyapodlahy .cz Jestli někdo budete hledat, tak doporučím, zvládnou to udělat fakt dobře, levně a rychle.