Avatar uživatele
huxa

Oprava/ochrana drátku u sluchátek, poradíte?

Vždy, když se mi pokazí sluchátka, vykývají se drátky blízko jacku, nevíte, jak se tomu dá zabránit? Mám teď poměrně dražší sluchátka a u těch by bolelo, kdyby se zničili…
A když se už tak stane, musí se přidělat nový jack, či se to dá ještě nějak zachránit jinak?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4068 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Choulostivé místo přelepím pružnou páskou dokola tak, aby byla částečně na jacku i vodiči. Pak se již neláme.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
badisko

kdyz mam jine znicene sluchatka tak je vezmu ustrihu funkcniho jacka a spojim dratky …pak se da taky zajit do nekterych spesl prodejen a koupit nahradniho jacka ..toho pak jen pripojis a je to…zadna veda..ale pokud je jen zlomenej na nejakou dobu se to da pozychrovat lepici paskou ..oblepis v nekterych pripadech obnes drat a prelepis ..kdyz slysis ze jedou obe..

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
cochee

Jen snad zpevněním inkriminovaného místa nějakou páskou. Ale měls štěstí, mi se přerušovaly kablíky od sluchátek na všech možných místech, nejen u konektoru. Jestli je porušený vodič přímo v jakcku – ušmiknout a napájet nový; je-li to někde uprostřed drátu, dá se to opatrně opravit, ale stejně to nakonec vypadá ošklivě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gepik

Použij elektrikářskou smršťovací bužirku, prodává se v různých průměrech i barvách. Po zahřátí potřebné místo těsně stáhne (dražší i přilepí), zpevní, vypadá dobře a na rozdíl od pásky se neodlepuje.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek