Krčálek

Oprava notebooku v Brně?

Neznáte nějakou opravny notebooku v Brně, která se zabývá opravami obrazovky. Obrazovka mi totiž nějak pukla

Odpovědi
Michal Kole

Display by měl vyměnit každý servis. Stačí odšroubovat rámeček, odpojit datový kabel, vyjmout zobrazovací „folii“, dát novou a připojit datový kabel.

raději bych zvolil autorizovaný servis značky notebooku, protože tam budou mít originální náhradní díl.

Neautorizované servisy to shánění, někdy skoro až nelegálně

Ještě je otázka zda se to finančně vyplatí, zda není levnější si koupit nový notebook