Karol.

Nenačítá se mi úvodní obrazovka Windows na notebooku, co s tím?

Při spuštění notebooku mám problém. Zapnu jen, spustí se a všechno je v pořádku. Do té doby, kdy má najet modrá obrazovka od Windows, kde se volí profil – ta vůbec nenajede a je tam jen černo a šipka, nic víc dělat nejde. Nemůže mi někdo prosím poradit, ať nemusím do servisu?

Odpovědi
gecco

  1. zkus nastartovat v nouzovém režimu a zjistit, proč ti nenajíždí windows explorer…
  2. chybu oprav

___
Var. B – nabootuj ´odjinud´, zazálohuj si data a počítač reinstaluj…
😉

anonym

Počítač vůbec nemusíš reinstalovat ja píše Geccon.
Pokud dáš instalaci programu Tem wiever,pokusím se ti to na dálku opravit.

cochee

Jugar, obvykle už se tvých chatů neúčastním, ale tady už přeháníš, pokud bude tazatelka, která o písí ví evidentně prd a půl, hledat tebou navržený program, tak pochopitelně najde prd. Další věc: až teda najde ten správný, jak ho tam asi nainstaluje, když se do widlí nedostane? A do třetice – i bych si vsadil, že pokud by nááááhodou už ten program měla nainstalovaný, tak v okamžiku popsané závady ještě neběží.