petr83

Oprava nádrže u felicie

zlodeji mi prorazili nádrž. Použili zřejmě šroubovak. Jde takováto nádrž opravit nebo se musí provest vymena.
Respektive neporusuje oprava „zaplatovaní“ nejakou vyhlasku bezpecnosti?
Doplňuji:
Kropitko: tak takovouhle odpoved jsem zrovna nechtel…

Nejlepší odpověď
kropitko

Zajeďte na nejbližší vrakoviště, tam vám ji za babku prodají,,oprava by vyšla dráž.
Doplňuji:
Tak si odvezte auto do servisu a ať vám nádrž opraví, vzhledem k tomu, že existují i spec. lepící sady, tak věřím, že by to neměl být problém,,no a pokud jste šikovný, tak to zvládnete i sám. O žádné vyhlášce bezpečnosti, která by tuto možnost vylučovala nevím,,třeba ještě někdo poradí. Je mi líto, že jsem nemohla pomoci,,,

P.S. Opravy nádrží po zákroku zlodějů se provádějí, netuším jestli je to v rozporu z vyhláškou.

Další odpovědi
stana73

Mně nádrž provrtali,šikovný soused tam zevnitř vrazil kolíček a zatmelil,i zven­čí.Drží to už dva roky,ale to byla malá dírka