tony2412

Prosím vás kde mi v Praze opraví DO k centrálnímu zamykání?

prosím vás kde mi v Praze opraví DO k centrálnímu zamykání,u jednoho DO nejsou dvě tlačítka funkční,druhé DO funguje,nechci aby to moc stálo.máte nějaké zkušenosti s opravnou?Je to na Fabii,tehdy před asi 7 lety stál ten modul a 2 DO asi 800 kč

Odpovědi
gecco

Upřímně – s tímhle se ti bude někdo ´patlat´ leda ze zájmu – pokud jde o ´komerční servis´, budeš mít mnohem levnější si koupit a nakódovat (nechat nakódovat) nová DO… Možná by bylo levnější i vyměnit celý DO-centrál…
😉
Možná, kdyby ses nesnažil svůj problém (´pár´ tvých dotazů jsem četl) s tou Fábkou vyřešit svépomocí (když tomu nerozumím, nerejpu do toho), ale rovnou dal auto do servisu – už jsi měl vyřešeno, určitě i levněji, než s tvými hokus-pokusy…
___
Zkus celý problém napsat do nové otázky – ale !!CELÝ!! (ne, že tě zajímá za kolik ti zámečník vyfrézuje klíč), třeba ti někdo poradí ´vcelku´.
😉