Retko

Oprava chyb ve Wordu

At klikam na vse mozne, nemuzu se dokopat k tomu, aby mi to podtrhavalo. Nevite v cemu muze byt problem?

Mam office 2007. Dole kliknu na to tlacitko cestina a pak zkousim kombinace tech dvou moznosti dole. Ale porad nic.

Nahodil jsem novy widle.

Jo a – ten text neni muj, od nekoho jsem prebral a jen si ctu. Kdyz zacnu vlastni, tak tam se to podrhava.

Diky za pomoc.

Nejlepší odpověď
quentos

řek bych, že před tím, než se začne v čteném textu nastavovat jazyk bude se muset nejprve celý označit (např. Ctrl+A), aby PC věděl, kdeže ta čeština všude bude. Pak bych teprve klikl na tu češtinu

Další odpovědi
kenyrts

Ve Wordu 2007, ale zkuste otevřít dokument>klepněte na Revize>Pravopis a gramatika>Auto­matické opravy>Možnosti a tam si projdi celé nastavení, podle mne snad Označit gramatické chyby při psaní??