flodur

Oprašoval jsem prachovkou při zapnutém notebooku klávesnici a asi jsem na něco klepnul spodní lišta se mi objevila jinde

Dodávám-na levém boku.Tím se mi zmenšila šířka obrazu.Potřubuji to opravit.Poraď­te.Díky!

Nejlepší odpověď
anonym

hlavní panel (taskbar) lze přesunout pouhým tažením na nové místo, …

… pokud není jeho pozice uzamčena (pak stačí na chvíli odemknout, pravým tla4ítkem na prázdném místě panelu a vybrat položku Uzamknout hlavní panel), po přesunutí na nové místo panel zase uzamkněte