Duvemblejt

Opožděný zvuk – Android 4.0.4 – Youtube

Mám nový tablet od vánoc a Youtube tam šlo bez problému , asi po 2 týdnech začalo zlobit , když jsem přetočil video asi od 20 sekund dopředu ,tak zvuk se načetl až za 4s , poradili byste mi co sítm? Děkuji
PS: Tablet : DPS Dream 7"

Odpovědi
Bedy

Ani se nedivím – levný tablet s Androidem = zdroj utrpení.
Můžete zkusit tablet vyresetovat do továrního nastavení a nebo ho běžte vrátit a kupte si jiný, protože za nějakých 2500 Kč solidní tabelt neseženete. To chce aspoň dát nějakých 5000 Kč, aby to bylo použitelné.

anonym

zkuste používat jiný přehrávač videa … například na Google Play katalogu zdarma dostupný VLC https://play.go­ogle.com/store/ap­ps/details?id=or­g.videolan.vlc­.betav7neon
Doplňuji:
jinak naprosto souhlasim s Bedy … opravdu solidni tablet ktery prinese vic uzitku nez trapeni nesezenete za 2500 … idealni tablet za nizkou cenu je Nexus 7 a ten stoji 5500 jeho vnitrni vybava tomu take odpovida a nikdy nezklame.