hanka R+

Opouštím…kamoše

..strašně mě to mrzí ale je to nutné…ale on o mě do slova bojuje nechce se vzdát…a kdyš se ho zeptam proč tak mi řekne že mě ma rád.....co mám dělat???!!

Nejlepší odpověď
Terryle

Jak ho opouštíš, proč ho opouštíš? Je to jeho vina, nebo někoho dalšího? A zkoušelas mu to vysvětlit, co se děje a proč?
Možná to neber (nebo aspoň neříkej) takhle striktně, že je to konec. Spíš mu zkus říct, že potřebuješ klid, chvíli nebejt v kontaktu a tak… možná zjistíš ty, že ho vlastně opustit nemusíš a nechceš, nebo zjistí on, že bez tebe dokáže být.
Určitě bych si s ním o tom zkusila promluvit na rovinu. Ono pokud s ním Ty přerušíš kontakt a on Tě bude pronásledovat a pořád se snažit, tak tím dosáhne jen toho, že tě začne štvát a pak už nebude mít na kamarádství žádnou šanci. Kdežto když Ti teď třeba dá čas a klid, tak z vás možná zase za čas kamarádi budou…

Další odpovědi
Mousinek

Když je to nutné tak ho musíš opustit. Nedá se nic dělat