Pokročilý

Oplati sa kupit WINDOWS 8?

Niesom ziadna lama no z dostupnych informacii na internete mam zmatok...niekde tvrdia ze somarina a niekde ze skvela vec...niekde ze metro styl otravuje a niekde ze sa da pekne prepnut na desktopovu verziu. Poradte prosim. Mam notas ASUS K52J. Rad by som nieco nove a bezpecnejsie z novymi funkciami a tak. V obchode som zaregistroval WINDOWS8 za nejakych 50eur. nieje to vela, ale pytam sa neurobim chybu? moja praca na pocitaci spociva v tom ze pouzivam hlavne produkty od ADOBE, Photoshop, Illustrator, indesign a ine. Dalej Cinemu 4D a Sony Vegas. Sem tam na odrelaxovanie zahram nejaku hru. Call of Duty a tak ale niesu re mna tie veci dolezite. dalej. Je dolezite mat kvalitny internet bez obmedzenai dat pri tomto windowsw? myslim ci vyzuziva ku svojej praci neaky cloud a tak. Pracujem v zahranici a mam len sprosty mobilny internet...Dakujem za odpovede a prosim aby odpovedali len ludia co o tomto produkte nieco vedia..spekulacii som sa docital az dost :)

Odpovědi:

Bronzový

Windows 8=Windows 7...

Bronzový

Já bych to udělal takto...
1. Stáhl bych si nějaký program pro virtualizaci, např. https://www.virtualbox.org/
2. Stáhl bych si kradený (popř. tu legální časově omezenou verzi pokud ještě někde je) obraz s instalací a nahrál ho do virtuálky.
3. Chvíli bych si s tím hrál a podle toho se rozhodl, líbí, nelíbí, koupím, nekoupím.

Jinak já to mám (upgrade) a nevím jak je to pro SK trh, ale tady mi nabízí cca za 1500,- oem upgrade, který pak mohu přenášet takže pokud si koupím např. nějaké repase pc s win xp (legálními) na místo stávajícího počítače, pak tam ten upgrade mohu nahrát, což si myslím je fajn.

Jen doplním, že to co napsal štamgast nemá žádnou vypovídající hodnotu a dokonce to není ani pravda (ať se bavím o jádře, prostředí, skoro o všem).

Diskuze k otázce

Zlatý

led

jpau,
cena na Slovensku je 50-60€

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.