mrblackwell

Opětovné přihlášení na úřadu práce.

Dostal jsem výpověd´z nad­bytečnosti po desteti letech a tři měsíční platy k tomu.Tím pádem budu brát podporu v nezaměstnanos­ti,až od září první dva měsíce 65 % z platu a.t.d.

A můj hlavní dotaz je:Již třetí den pracuji v zaměstnání,které jsem si sám našel a mám i podepsanou pracovní smlovu a nějak zjištuji,že na to fakt nemám a rád bych zkončil a opět šel na úřad práce a pokračoval v hledání vhodnějšího zaměstání..Je to možné se znova nahlásit a z čeho a jak mě bude opět vypočítaná podpora? Předem děkuji za odpoved´

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Když skončíte nebo Vás vyhodí ve zkušební době, podporu dostávat bohužel nebudete.

Nahlásil jste úřadu práce, že jste si zaměstnání našel, Podle zákona nelze pobírat podporu a pracovat.