Bronzový

Opět neumím najít na netu - pomůžete? Kdy Eva Machourková (Az-Kvíz) porodila syna ?

A ted proč - v mém věku už skleroza - při natáčení pořadu,kde jsem se účastnila,měla ve studiu kočárek - já si vzpomínám jen na rok - 2006 - ale potřebuji bližší datum,aby se mi podařilo ten díl v archivu najít - tedy neprohledávat pořady den po dni před jeho narozením...i když i tak mravenčí práce,ale aspon malé vodítko...
Chci to pustit dceři a stydím se přiznat,že si to datum už nepamatuju...velký dík předem...
Doplňuji:
Bohužel se mi to pořád nepovedlo dohledat,prosím vás o nějaký další pokus vyhledání,dle mého už jsem vyčerpala všecno - tedy své možnosti vyhledávání.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

EVA MACHOURKOVÁ (věrní diváci ji pamatují jako Brettschneiderovou) moderuje AZ-kvíz od začátku. Původně psycholožka si jednou přečetla inzerát, v němž televize hledala moderátory... A bylo rozhodnuto. Eva se věnuje i televizní dramaturgii, měla na starosti pořady Čas pro rodinu a Rodinné křižovatky. Do AZ-kvízu nastupovala, když bylo dceři Julii dvanáct, dnes jí je čtyřiadvacet a studuje lékařskou fakultu. Před dvěma roky se Evě po dvaadvaceti letech narodil syn Jeníček.
------------------
Publikováno 23. 7. 2009 --------- takže...............
-------------
http://www.rozkvetlekonvalinky .estranky.cz/…

Další odpovědi:

Zlatý

našla jsem že v roce 2010 mu bylo skoro 5 let tak to spočteš

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 778
Zlatý briketka10 584
Zlatý annas 576
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 429
Zlatý Drap 402
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.