eradaur

opět mám problém…při otevření mailu se mně objeví

text v angličtině…pře­loženo překladačem Google:„Windows Media Player nemůže přehrát soubor. Hráč může nepodporuje typ souboru nebo by mohly nepodporuje kodek, který byl použit ke kompresi souboru“.Prosím o radu jak řešit tento problem. Díky!
Doplňuji:
že děkuji moc je nabíledni…jen nevím co používat při překladu, když ne Google? Vím že není dokonalý, ale o lepším nevím. Nainstaloval jsem CCCP Combined Communit Codec Pac…jen nevím co jsou „kodeky“? Jsem zde stálým hostem…s pc nejsem přítel a mám věk! Ještě jednou díky!

Odpovědi
SinceX

Stáhni si Kodeky, většinu kodeků najdeš na stahuj.cz, K-Lite Codec pack doporučuji, najdeš v nich většinu nejpoužívanějších kodeků. A když už to chceš přeložit, nedávej to do Googlu..

anonym

já bych vám doporučil CCCP Combined Community Codec Pack,ostatní codeky odinstalovat,res­tart a spustit tento program,nemá to chybu,link je zde:

Zdroj: http://www.in­staluj.cz/cccp-combined-community-codec-pack