ten který je

Opět kocovina

Mají kocovinu i lidé kteří sedí denodenně v hospodách a nadměrně pijí?Já když někam jdu tak se snažím abych pokud možno měl druhý den volno.Dělám to proto že následující den nejsem zcela úplně ve formě.Nemohl bych hned druhý den zas pít.Už mi není dvacet. 🙂Zajímá mě jak na tom jsou ti ,,pivní skauti''a vůbec ti zkušení alkoholici. 🙂Díky.

Nejlepší odpověď
BENYTA

Určitě jí nemají,toho se vyvarují,vždy se najde nějaký – spravovák či vyproštovák -kdo jednou kocovinu poznal,nemíní jí znovu dopustit.

Další odpovědi
anonym

Proces,kdy tělo a nakonec i hlava se dostávají do „původního“ stavu je samozř. pomalý a velmi,velmi nepříjemný.Pro­to,jak už bylo zmíněno,se TO eliminuje tzv. „ranním douškem“.
Ovšem – nic není zadarmo.
Ale klid.Jak jsem se dozvěděl z plakátů(volby) slíbuje Paroubek,kromě jiného,že zruší ranní kocovinu. Tak je to fajn. Vzhůru ke strojům,jak se říkalo.

anonym

Já osobně bych si troufnul tvrdit,že nemají(nebo určitě né každé ráno).Ty které znám,tak trochu od vidění,tak ti jsou na tom stále stejně,musejí mít neustále svoji hladinku,kterou neustále jen jak se říká přikrmují,když jsem s jedním na toto téma mluvil,tak říkal „jednou za 4–5 neděl vystřízlivím,ale toho se vždycky hrozně bojím,to jsou hrozná muka“,tak to je asi ta kocovina,která se dá určitě přirovnat k absťáku na drogy.

Michal

Ti opravdu skalní vlastně drží hladinu alkoholu tak,aby jim špatně nebylo,někteří si ráno dají to spravovací,a všichni si ničí život,ať s kocovinou ,nebo bez ní."Kdo chce kam......Některým možná špatně je,mají například dyspeptický syndrom,ale pár piv,keců o politice a je to.!?

dagry

Benyto… dobrá odpověď, ale ikdyž vím co kocovina obnáší (bohužel), přece i v současné době občas „ujedu“. Ale opravdu už minimálně, protože rána v mém případě bývají krušná, tak se tomu opravdu moc vyhýbám, ale hold někdy se stane ☹