losananas

Opět jsem udělala chybu s nejlepším kamarádem (i s dalším). Co teď?

Zdravím, je mi 20 let a prosím hlavně mě neodsuzujte.

Občas se vyspím s nejlepším kamarádem, 2× když jsem byla střízlivá a párkrát když opilá. Neměla jsem nikdy kluka, a tak mi chybí sex. Teď toho i lituji, po 3letém kamarádství může nastat buďto konec, nebo něco víc. Nebo tomu tak není?
Včera jsem si dala pár piv, jeli jsme odvézt kamaráda a jeho přítelkyni domů, já si toho kamaráda přidala do přátel a psali jsme si, pak jsem „poloopilá“ k němu šla, bydlí ve stejné vesnici… A vyspali jsme se spolu, nevím, co mě to popadlo… No a potom jsem se vrátila k nejlepšímu kamarádovi a opět. Buď mi ten sex opravdu tak chybí, nebo mi nestačí, nebo jsem tupá!!
Zčásti za to mohu já a zčásti i ti kamarádi. Nejhorší je, že nepoužíváme kondom a včera s tím kamarádem též ne. Neberu ani prášky. Ale říkal, že toho lituje. S tím nejlepším kamarádem nevím, nevím… Prostě nevím jak se krotit.
Nejvíc se bojím otěhotnění a to bych ani nevěděla, zda je to s ním, anebo s tamtím. Vždy mám opožděnou menstruaci, ale přemýšlím nad gynekoložkou, zda tam zaběhnout a kolik to „těhotenské“ vyšetření stojí, nevíte?
Asi mě za vše ukamenujete, ale já si sama nedokáži pomoci – jasně, s nejlepším kámošem jsme se párkrát vychrápali – 8× – 9×? Ale lze to zachránit?
A další věc – kdybych byla těhotná, co s dítětem? Nechat, nebo potrat… Holt nejsou na potrat ani finance.:( jsem v koncích.

Nejlepší odpověď
dubraro

Tobě bude těžké poradit…
To, že ve dvaceti potřebuješ sex, je normální.
To, že spíš s více kluky, je dnes víceméně obvyklé.
V každém případě OKAMŽITĚ půjdeš:

  1. do lékárny, koupíš si těhotenský test a otestuješ se, test stojí asi 30 korun
  2. k ženskému lékaři a necháš si předepsat antikoncepci, ta stojí cca 150 – 400 Kč na měsíc.

Nestyď se říct si o peníze na to tomu, s kým spíš. Kdo souloží, ten platí. Pro porovnání – jedna návštěva u prostitutky by ho vyšla nejmíň na tisícovku.

O svou antikoncepci se postarej sama! Rozhodně se nespoléhej na to, že partner bude používat kondom. Pro muže je to vrcholně odporné a vyhnou se tomu jak jen mohou (on totiž ze sexu s kondomem nic nemá, téměř nic necítí).

Další odpovědi
iceT

Nechlastej, drž kolena u sebe(nejlepší antikoncepci je acylpirin mezi koleny) a najdi si chlapa. Když už na nic jinýho, tak aspoň na sex. Na tom se můžete domluvit oba, že jen tak bez závazků, bez chození, bez vztahu.
Nejhorší na tom není absence kondomu, ale to, že ti tvoje chování kazí pověst. Sice se to dnes už nenosí, myslím ta dobrá pověst, ale najdou se další, kteří využijí tvojí opilosti, a i když se na to časem zapomene, tak lidi a kamarádi co tě znají teď, ti to občas můžou v budoucnu nehezky připomenout.
A to důležité, kamarád sice taky rád, ale myslím, větší díl viny je tvůj, neboť když fena dá, hlupák, kdo by si nevzal. Je to kruté, ale bohužel.

bububabu

Tak právě tomu se říká: DĚVKA