Opět jsem četl kodex,kde je napsáno,že otázka byla smazána z důvodu,vulga­rity,urážky a­pod.!

Co se tedy skrývá pod apod?!

Nejlepší odpověď
led

Chudáci ponáhľali sa a zabudli dopísať slová:
apod = a podle vlastního uvážení

Další odpovědi
Lorrien

Že by „a podobně“?? Mně to přijde naprosto smyslné, protože tato slova (vulgarity, urážky) mají několik synonym a definicí, a tak by se někdo mohl vymlouvat na to, že to např. nebyla urážka, ale trefná poznámka, jež měla za nechtěný následek pohoršení tazatele. Kdyby tam bylo „atd.“, tak by mi to vadilo, protože by se pod tím opravdu mohlo skrývat cokoli… ;)

Drap

To se ikdo nedoví.............
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-je-to-vulgarita
Možná by pomohlo zeptat se některého ze silné dvojky, když admin neodpovídá. Ti přece vědí všechno.