Klarushka

Operátor?????

Jaký je to operátor pokud číslo začína 773? Děkuji moc za radu.....
Doplňuji:
Děkuji Pannenko

Nejlepší odpověď
rynek878

zde se mrkněte:

Zdroj: http://www.te­lefonni-seznam.biz/pred­volby-mobilnich-operatoru/

Další odpovědi
anonym

dobrá rada je i ta co nauci trochu samostatnosti, abys v budoucnu mohla podobne otazky zodpovidat sama behem vteriny … klepni na nasledujici odkaz ->

Zdroj: http://lmgtfy­.com/?q=oper%C3%A1tor­+773

kropitko

souhlasím s váma se všema,ale musím dát za pravdu alexandře,také jsem to chtěla napsat. Manžel byl u vodafonu,přešel k O2 s tím samým číslem.

panenka

Je to Vodafon Klarushko.
Doplňuji:
Nemáte zač KLARUSHKO

BENYTA

Protože mě kolegové předběhli,napíšu alespon několik dalších informací o ostatních operátorech.
Čísla 602,606,72,je 02,čísla 604,605,73,je T-Mobile,k Vodafonu také patří 608.

alexandra

To ale podle mě už neplatí,když můžete se svým číslem přejít k jinému operátorovi.Ka­marádka byla u T-Mobile,číslo začínalo 604 a teď je u O2.
Takže co Vy na to teď???? Benyto a spol.