Evženie

Operace štítné žlázy.

Má někdo tuto zkušenost.Na co se mám připravit,jak vše probíhá a zda se mám se něčeho obávat ??

Odpovědi
Johny_r

To by Vám měl říci Váš lékař. Pokud vám to neřekne, není to dobrý doktor.

anonym

Zažila jsem jednu takovou pacientku, když maminka ležela po úraze v nemocnici. Jednalo o operaci zdravotní sestry a tehdy jsem poprvé slyšela takovou volovinu, že nemocniční perzonál vnímá bolest jinak, protože si je vědom všech důsledků a rizik.
Operace se provádí v celkové narkóze a je běžná. Podrobnosti Vám vysvětlí ošetřující lékař a zbytek lékař v nemocnici, kde Vás k operačnímu zákroku přijmou.