LucinkaLLL

Jak to udělat, když chci v openofficu vynásobit dvě čísla společně, aby se mi do jednoho řádku sečetli??

(nějak jednoduše pro tatínka). Chce ale, aby když roztáhne funkci dolů, tak aby se mu násobila všechna ty čísla, jenomže někde nemá žádná čísla a do řádku výsledků se mu napíše 0,00. Jak to udělat, aby se toto nedělo a ušetřil si práci?
Doplňuji:
Spletla jsem se, nechci aby se mi sečetli, ale VYNÁSOBILY.

Odpovědi
mosoj

Hotentoti hadr.

Do buňky kde chceš výsledek napíše např. =A1*A2 … hotovo

Mc Merkurion

no když vynásobí dvě nuly,tak holt vznikne nula,jedině ve formátu buňky nastavit pro nulo tvar <nic>…[=0]" ";### ##0,00

Hudler

Přesně nechápu o co jde, ale mohlo by stačit napsat do té buňky = kliknou na první * a kliknout na druhou, pak je potřeba přidat dolary, aby se to při roztáhnutí kopírovalo správně. (pomocí F4)