hippeace

OpenOffice.org Math zarovnání textu na levo mi srovná i jmenovatele a čitatele, ale já je chci uprostřed

Píšu v Math vzorečky a chci je mít zarovnené pod sebou na levo ale když napíšu vzoreček se zlomkem zarovná mi to i čitatele (popřípaně jmenovatele) takže například napíši: 10 = (102×+32)/y a ypsilon mi program přesune na levou stranu celého zlomku. Jak to udělat aby text celý byl zarovnán na levo ale zlomky samotné se rovnaly na střed?

Odpovědi
ivzez

Jedině buňky se zlomky zarovnat na střed.