Heřman

Open Office Impress, Writer,…

Můj (problém) zní náslodovně příklad:
Mám fererát zámek Hluboká a v tomto souboru mám obrázek zámku Hluboká (a když chci vložit obrázek do writeru tak musím udělat Vložit>Obrázek>Ze souboru) ale když ten obrázek smažu odkud jsme ho vložil do writeru tak hned my nezmizí z writeru ale když otevřu writer v jiném počítači ne ten writer otevřu za hudně dlouho třeba za měsíc tak ten obrázek tam už není, ale když ten writer převedu do PDF (v té době kdy tam obrázek byl) tak ten obrázek tam zůstane i potom že PDF otevřu v jiném PC nebo po dlouhé době jakto že v writeru obráze zmizí (a zůstane po něm jen adresa) a v PDF se to nestane.

Nejlepší odpověď
lukas.zmizik

a ty se ptas, jak je to mozne?
protoze pokud jej ulozis do pdf, ulozi se tam ten obrazek cely fyzicky, tak ze nebude mit vliv, pokud ho smazes na disku…

ovsem v prvnim pripade je to, jako bys delal internetovou stranku a vkladal odkazy na neexistujici obrazky