Opel Corsa novější tip-problémy s volantem

Zdravím všechny profíky přes auta :o)
potřeboval bych poradit,kde může být zakopaný pes,protože jsme si koupili Opel Corsa rok 20XX (nemam u sebe na něj doklady).Jde o to,že jsme promazávaly volat (je to bez posilovače,ale stejně),ale točit s ním,je fakt machrovina,to je fakt posilka.Může někdo poradit,jestli někde němůže být něco zadrhnutýho popř. co s tím?? Díky moc
Doplňuji:
auto bez posilovače už jsem měl,ale tohle je fakt extrém... Jsem u jinýho auta nezažil,a to už jsem jich řídil...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Tak auta už opravuji cca 30 let, ale ještě jsem nezjistil, kde se maže volant.
Jinak k otázce pokud jde řízení těžko bude problém pravděpodobně v řízení (hřebenová tyč) To je takové to vodorovné na co se volantová tyč napojuje a na konci jsou klouby řízení (rejdové čepy). Podívat se jestli nejsou potrhané prachovky a nedostal se tam bordel (ne u těch čepů, ale na té hřebenové tyči). Jestli jsi ,ale měl před tím auto s posilovačem, tak auto bez psilovače se vždy bude zdát, že jde těžko řízení, pokud jsou ještě podhuštěná kola je to oto horší.
Doplňuji:
Zvedněte předek auta a pak jak jsem psal kontrola a promazání řízení a mrknout se a promazat horní uložení tlumičů. Buďte rád že to nemá ještě převodku řízení se šnekem.
Nejhorší dřinu při řízení jsem zažil u OT:64 SKOT když odešel posilovač, to jsme řidili dva a měli co dělat. :)

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 622
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 572
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 217
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.