led

Opäť sa vrátila tv show. Ale pýtam sa: 1 – Čo je to talent?

2 – Ak je človek talentovaný, dokáže aj sám preraziť a čo k tomu potrebuje?
3 – Prečo Tv nehľadajú talenty aj mimo javiskového show umenia? Talenty sú predsa aj v iných odboroch.
Doplňuji:
Ďakujem za odpovede, ale zatiaľ jedine eLx na všetky moje otázky odpovedal.
Tie otázky sa netýkajú konkrétnej súťaže (to som použila ako inšpráciu, ktorá ma novodila kmyšlienke).
PS.
…ak by som to chcela vygoogliť, nedávam to sem.

Nejlepší odpověď
annas

Led, zkuste se podívat do odkazu, otázka týkající se předvádění byla položená.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdyz-mas-talent-synku-zase-se-neubranis

Další odpovědi
eLx

Co je talent? Přirozená vloha pro určitou dovednost. Usnaďnuje proces učení se daný dovednosti. Ale jaká je odborná definice netušim.

No, když je člověk talentovanej v byznyse, dokáže prorazit sám. Ale když třeba ve sportu, asi bude potřebovat nějakýho manažera.

A ke třetí otázce asi jen, že né na každej talent je dobrá podívaná (tudíž málo diváků a s tím i málo peněz ze sledovanosti).

www

K otázce

  1. odpoví Google
  2. píli a vytrvalost
  3. poněvadž tato show je lehce prodejná a sledovaná

Drap

Myslím že tento pořad neni ani tak o talentu, jako spíš o tom co dokáže přitáhnout spousty divákůk obrazovkám a co je dobře prodejné. Bohužel, celý svět už je snad takový.Osobně si myslím, že i přirozený talent , téměř v čemkoli, neni schopen sám bez cizí pomoci a cizích peněz prorazit .

gnosis

ja myslim, ze tady vubec nejde o talent. jde o cash. je to show pro mainstream, a tak se soutezi v tom, co ma mainstreamove stado nejradsi: duchaprazdne pisnicky o vztazich, nebo libive tanecni kreace na podiu. talentovany soustruznik, matematik nebo astrofyzik by si taky divaka nasli, ale urcite ne desitky nebo stovky tisic.

uaaaa uz jsem se tesil, ze budu prvni :) a ono prt.

beer

Tak už jsem z toho tady zblblej ))
Jednou odpovím svými slovy, což rád dělám, jenže většina chce odkaz. Teď dám odkaz a je to zase špatně, navíc to pochopilas nějak jinak. Škoda, žes nenapsala, že chceš názor )
Ospravedlňujeeem saaaa ! ))

beer

Jsem dnes zblblej ještě víc, moje předchozí patřilo někomu jinému a jinam, požádal jsem už o smazání – tedy snad ))
Čeče vod rána mně nějak neposlouchá tělo. Věci mně padají z ruky, pořád něco hledám, a všechno jde nějak mimo mne, jako bych se díval na nějakej nepovedenej film. Jestli tady zítra nebudu, tak mne asi jeblo ) A nebo to chce pivíííčko ))) Hergot, to je dobrej nápad, vyzkouším teho beera !

led

Dobrú chuť, tvárim sa, že to nevidím.

led

pre www a podobných
vyhľadať v googli nie je problém, ale čo je podľa vás ten talent? To je otázka…

odpoveď eLxa je krásna: „Přirozená vloha pro určitou dovednost. Usnaďnuje proces učení se daný dovednosti.“
S týmto nemožno nesúhlasiť.

led

Kerberus, moju otázku považujem za inú než váš odkaz.
…váš odkaz hovorí o otázke:
Budete se na všechno dívat? Jaký máte na tyto televizní akce názor?
mňa vôbec nezaújíma, či sa na to niekto bude pozerať a aký má na to názor.
…Moje otázky sú o inom:
na 1.mieste ma zaujíma, čo je to vlastne ten talent…
2. dokáže sa talent presadiť bez TVshow…
až tá tretia by mohla byť teoreticky ku konkrétnej tv relácii

Kerberus

Led, omlouvám se, uvedla jsem odkaz spíš jen pro zajímavost.